Žiemos akcija „Globokime ir stebėkime paukščius“

Geriausia dovana žiemojantiems paukšteliams – lesyklėlė. Šiais mokslo metais, vadovaujant technologijos mokytojui Arvydui Čereškevičiui, nuostabias ekologiškas lesyklėles pagamino gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai. Jos džiugina savo grožiu ir savitumu.

Akcija „Globokime ir stebėkime paukščius“ įpusėjo. Sausio orai nedžiugino, daug snigo, siautė žvarbus vėjas, tad šis mėnuo paukščiams buvo labai sudėtingas. Tokią žiemą paukšteliams būtina mūsų pagalba. Ekologinis klubas „Žuvėdra“ organizavo paukščių maitinimą: lesyklėles prižiūrėjo įvairių klasių mokiniai pagal iš anksto sudarytą grafiką. Taip mūsų globojami paukščiai buvo kasdien palesinti ir bet kokiu laiku galėjo sau rasti maisto.

Tikimės, kad prie akcijos prisidės ir kitų klasių mokiniai, jų tėveliai, nes paukščių laukia ne ką mažesnis išbandymas – vasario išdaigos ir kovo pradžios netikėtumai.

Dėkojame visiems akcijos „Globokime ir stebėkime paukščius“ dalyviams!

Ekologinio klubo „Žuvėdra“ nariai, 5a kl. mokiniai A. Vološinaitė, S. Šekštelis, D. Jarmalis, J. Krinickij, N. Kadilin džiaugiasi naująja lesyklėle

7-tų klasių paukščių lesyklėlė

5–6-tų klasių paukščių lesyklėlė

8-tų klasių paukščių lesyklėlė