Viktorina „Ką žinome apie valstybės sienos apsaugą?“

Sausio 23 d. Vilniaus pasienio rinktinė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje jaunojo pasieniečio būrelių nariams organizavo viktoriną „Ką žinome apie valstybės sienos apsaugą“.

Šios viktorinos tikslas – paminėti šiais metais 100-metį pažyminčią Valstybės sienos apsaugos tarnybą bei 14-ąsias Jaunojo pasieniečių būrelio (toliau – JPB) įkūrimo metines, skatinti Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnų ir mokyklų bendruomenių bendradarbiavimą, šviesti mokinius, populiarinti pasieniečio profesiją ir teikti informaciją apie galimybę ją įgyti, gerinti rinktinės įvaizdį, stiprinti mokyklų auklėtinių ir kitų asmenų įtraukimo į nusikalstamas veikas prevenciją, formuoti ir tęsti neformalaus vaikų švietimo tradicijas, išaiškinti geriausias moksleivių komandas bei jas apdovanoti.

Skaityti daugiau