Veiksmų savaitė „Nežadinkite iki pavasario“

6a ir 7c klasių mokinių komandos dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotoje veiksmų savaitėje „Nežadinkite iki pavasario“. Veiksmų savaitės tikslas – suprasti gamtos ciklo sezoninius pokyčius, pagilinti žinias apie organizmų pasiruošimą žiemai. Mokiniams reikėjo rasti, interpretuoti ir apibendrinti informaciją apie gamtos ciklo sezoninius pokyčius pasirinkta tema ir kūrybiškai pristatyti savo darbus. 6a klasės mokiniai pasirinko temą „Kaip žiemoja baliniai vėžliai?“ Visą surinktą medžiagą jie pateikė skaidrėse. 7c klasės mokiniai išsiskyrė savo kūrybiškumu: pristatymą, kurio tema „Kaip žiemoja šikšnosparniai?“, jie nufilmavo ir sukūrė vaizdo įrašą. Kurdami pristatymus mokiniai įdėjo daug pastangų, energijos, tai darė aktyviai bendradarbiaudami. Mokiniams įteiktos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkos. Dalyvavimas veiksmų savaitės renginiuose suteikė mums gerų emocijų ir žinių.

Biologijos mokytoja Lilija Rutkovskaja