Tęsiame projekto „Keičiamės patys – keičiam pasaulį“ veiklas!

Rugsėjo 25 dieną Active Citizens projekto dalyviai viešėjo Vilniuje. Laukė du įsimintini susitikimai – su psichologe, kaniterapijos specialiste Joana Grygutis bei jos augintine Kia ir pokalbis su restorano „Pirmas blynas“ įkūrėju olandu Timu van Wijkas.

Diplomuoto šuns Kia šeimininkė papasakojo apie šunų priežiūrą, dresūrą, leido išbandyti visas komandas, kurias įvaldžiusi Kia. Susitikimo metu supratome, kad šuo gali būti ištikimas žmogaus draugas, kuris paguos nelaimėje, suteiks progą sveikai ir turiningai praleisti laisvalaikį!

 

„Šiandieninis apsilankymas restorane „Pirmas blynas“, kuriame dirba žmonės, turintys negalią, paliko nepakartojamų įspūdžių. Supratome, kad žmonės, turintys negalią, taip pat gali daryti viską – atlikti paprastus, bet ne prastus darbus, siekti savo svajonių ir kepti nuostabaus skonio blynus. Džiaugiamės, kad Lietuvoje yra galimybių užsidirbti ir žmonėms su negalia, kad jie nėra pamiršti. Dėkojame blyninės savininkui ir personalui už šiltą priėmimą ir suteiktas galimybes ir motyvaciją nesustoti!“ – po apsilankymo restorane pasidalino įspūdžiais Aušrinė.