Tarptautinis verslumo projektas

II ir III gimnazijos klasių mokiniai susidomėjo tarptautiniu projektu ,,CREAzone Matrix“. CREAzone – tai jaunimo verslumo ugdymo metodika, kuri buvo taikoma tik universitetuose, o nuo šių metų pasiekė ir mokyklas.  Sausio 26 d. į gimnaziją atvyko projekto vadovė Rimantė Punienė ir lektoriai Valentinas Marinionokas bei Gintas Umbrasas. Svečiai išsamiau pristatė projektą, skatino mokinių kūrybiškumą, pateikė įdomių užduočių. Lektoriai pasakojo apie projekto etapus: verslumo ir kūrybiškumo mokymus, jungtinius mokymus pristatyti verslo idėjoms, verslumo stovyklą, penkių temų dirbtuves, verslo starto mokymus. Kiekvienam etapui keliami tam tikri reikalavimai, tik juos įvykdžiusios mokyklų komandos keliauja į kitą etapą. Manome, kad gimnazistų dalyvavimas projekte  skatins gebėjimą kurti, diegti naujas idėjas, suteiks praktinių įgūdžių. III gimnazijos klasių komandos koordinatorė mokytoja Aušra Paulauskaitė, o II gimnazijos klasės – Asta Abramovičienė.

Karjeros koordinatorė A. Abramovičienė