Šventėme Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį

Kovo 10 d. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio šventė.

Kovo 10 d. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje vyko šventė, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti. Renginio pradžioje gimnazijos choras, vadovaujamas mokytojo Kazimiero Pranskaus, sugiedojo „Tautišką giesmę“, sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Rima Razmienė.

Mokiniai jau kuris laikas gimnazijoje šurmuliavo, nes jiems kilo sumanymas sukurti filmą „Ką man reiškia žodis „laisvė“?“, o šiandien buvo puiki proga jį visiems pamatyti. Tai gražus, be galo nuoširdus darbas, rodantis mokinių brandą, norą kalbėti apie tautos ir kiekvieno žmogaus laisvę. Taip pat šventėje pristatyti du projektai: Gediminaičių stulpai ir nuotraukų koliažas „Lietuva – tai mes“, kuriuos mokiniai kūrė kartu su dailės mokytoja Jūrate Vitkauskiene, technologijų mokytojais Arvydu Čereškevičiumi ir Jolanta Šisterova, istorijos mokytojomis Vilija Jaksebogiene, Loreta Chaleckiene, Ona Orechoviene. Pamatėme galutinį šių projektų rezultatą, bet labai svarbus ir įdomus buvo pats procesas – mokiniai, vadovaujami mokytojų, dėliojo, kūrė po dalelę, įdėjo nemažai darbo, prireikė kantrybės ir, žinoma, meilės.

Kovo 11-ąją gimnazijos bendruomenė su Trispalvėmis žygiavo Švenčionių miesto gatvėmis, dalyvavo šventėje miesto parke. Šypsenos, puiki nuotaika suvienijo visus šventės dalyvius. Gražu, kai jauni žmonės džiaugiasi būdami laisvi ir moka tai parodyti.

Daugiau Kovo 11-osios šventės akimirkų, užfiksuotų mokytojo V. Cicėno, galite pamatyti čia.