Susitikimas su Giedre Valavičiūte

Vasario 28 d. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje viešėjo Laisvės TV inicijuoto projekto „Kartu“ lektorė, iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ autorė Giedrė Valavičiūtė.

Vasario 28 d. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje viešėjo Laisvės TV inicijuoto projekto „Kartu“ lektorė, iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ autorė Giedrė Valavičiūtė, kuri prieš keletą metų užkariavo socialinių tinklų erdvę. Giedrė sako, kad savo kūną svarbu mylėti net ir tuomet, kai jis mums atrodo netobulas: „Niekas niekam neprivalo teisintis dėl to, kaip atrodo. Meilė ir pagarba sau dar nieko neprivedė prie valgymo sutrikimų, depresijos arba savižudybės.“ Šiuolaikiniame pasaulyje kūniškumo tema yra aktuali, vis dažniau kalbama apie tam tikrus standartus, kuriuos turėtų atitikti kiekvienas, tad būti kitokiam nelengva. Giedrė kviečiama į mokyklas vesti seminarų, įtikinti, kad turėti kitokį kūną nėra nusikaltimas ar yda. Svarbu gerai jaustis ir pamilti save tokį, koks esi.

„Susitikimas su Giedre Valavičiūte buvo išties labai įdomus, ji pravedė paskaitą apie kūną ir apie meilę jam. Šį susitikimą prisiminsiu dar labai ilgai! O pati lektorė buvo NUOSTABI!!! Smagu, kad gimnazijoje vyksta tokie projektai.“ (Silvija)

„Susitikimas su lektore Giedre buvo labai įdomus, linksmas ir vienareikšmiškai naudingas kiekvienam iš mūsų. Ačiū už galimybę dalyvauti susitikimuose ir laukiu kitų kartų.“ (Gabija)

„Susitikimas buvo labai informatyvus ir šiltas. Lektorė pasakojo, jog visi žmonės yra gražūs nepaisant jų svorio, odos spalvos ar kitų išskirtinumų. Buvo labai įdomu!“ (Linas)