Susitikimas su aktore Kristina Savickyte

Lapkričio 30 dieną Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos I ir III klasių mokiniai susitiko su Laisvės TV projekto „Kartu“ lektore – aktore, laidų vedėja Kristina Savickyte. Pokalbis paliko labai šiltų ir nuotaikingų įspūdžių. Jo metu kiekvienas drąsiai dalinosi savo mintimis bei turėjo galimybę puoselėti glaudesnius santykius su kitais dalyviais, todėl praleistas laikas buvo įdomus, linksmas ir be galo svarbus kiekvienam. Smalsu išgirsti žinomo žmogaus nuomonę apie pagrindines vertybes, asmeninę patirtį ir supratimą apie tai, kas gyvenime svarbiausia. Aktorė padrąsino mokinius, ragino siekti savo tikslų, patarė, kaip valdyti kylančias neigiamas emocijas ir kuo vadovautis gyvenime. Kiekvienas projekto „Kartu“ susitikimas – lyg nauja knyga, teikianti daug emocijų ir patirties, draugiškai pamokanti bei patarianti, kaip elgtis įvairiose situacijose.

Silvija Sinytė, IIIb kl.

Nuotraukos mokytojo V. Cicėno