Studijos ISM universitete

Gruodžio 2 d. III ir IV gimnazijos klasių mokiniai susitiko su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų priėmimo vadove Aiste Rimkute. Viešnios teigimu, universitete dirba 42% dėstytojų iš užsienio. Vadovė pristatė mokiniams universiteto studijų programas, daugiau dėmesio skyrė išankstiniam priėmimui. ​Išankstinio priėmimo sistema sudaryta tokiu principu, kad ką tik mokyklą baigusio jauno žmogaus ateitis priklauso ne tik nuo jo pažymių ir egzaminų rezultatų, tačiau ir nuo motyvacijos. Remiantis šia metodika, atsižvelgiama į žmogaus galimybes, pasiryžimą, norą mokytis. Todėl išankstinis priėmimas leidžia individualiai išnagrinėti kiekvieną atvejį. Jau nuo vasario 1 d. galima pildyti stojimo dokumentus. Užsiregistravusiems į išankstinį priėmimą vasario mėnesį, suteikiama galimybė dalyvauti nemokamuose matematikos egzamino paruošiamuosiuose kursuose. Buvo kalbėta ir apie praktikos galimybes, akcentuota, kad studijos vykdomos anglų kalba. Studentai jau pirmame kurse turi galimybę atlikti praktiką  prestižinėse Lietuvos ir užsienio įmonėse. Studentų priėmimo vadovė pristatė galimybes gauti nuolaidas studijoms ir 100 Talentų stipendiją. Išklausius šios paskaitos mokiniams kilo naujų idėjų savęs ieškojimų kelyje.

Karjeros koordinatorė A. Abramovičienė