Startavo projektas „Judink savo kūną“

„Svarbu nuo mažens įsisąmoninti ir suprasti – tik sveikas ir tvirtos dvasios žmogus yra laimingas“, – tokiais žodžiais pradėjome netradicines fizinio ugdymo pamokas. Projektas „Judink savo kūną“, finansuojamas Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, startavo su fizinio ugdymo užsiėmimais moksleiviams. Projekto tikslas yra sukurti aktyvią bei atvirą aplinką įgalaus ir neįgalaus jaunimo dialogui ir bendradarbiavimui.

Gruodžio 10 d. dviejų Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos penktų, dviejų ketvirtų ir  lavinamosios klasės mokiniai dalyvavo smagioje bei aktyvioje  veikloje – nuotolinėje fizinio ugdymo pamokoje. Mokiniai mankštinosi, vėliau jų laukė virtuali „kelionė“ į sporto klubą „Liūto narvas“ bei smagus testas su prizais. Į pamoką susirinko net 46 aktyvūs ir smalsūs dalyviai. Treneris Dainius Burokas jiems vedė energingą mankštą, tad dabar visi žinos, kaip galima pajudėti namuose ir išlikti energingiems. Visos pamokos metu aktyviausi ir geriausiai atsakę į klausimus mokiniai gavo dovanų naujo dizaino sporto klubo „Liūto narvas“ marškinėlius, kurie primins, kad judėjimas yra itin svarbi gyvenimo dalis. Taip pat kiekvienam penktokui atiteko ir dalyvio kortelė – smagus prisiminimas bei priminimas apie aktyvaus gyvenimo būdo svarbą. Dabar visi lauksime karantino pabaigos ir pamokų netradicinėje aplinkoje.

Projekto vykdytojai ir sporto klubo treneriai Irina ir Dainius Burokai tikisi, kad šios veiklos motyvuos vaikus sportuoti ir rūpintis sveikata nepaisant fizinių ar socialinių barjerų. Leisdamas laiką aktyviai ir judindamas savo kūną, žmogus įgauna ne tik daugiau energijos, bet ir yra puikios nuotaikos, dažniau šypsosi ir visose srityse pasiekia aukštesnių rezultatų.

Projekto vykdytojai Irina Burokienė, Karolis Builys ir Ina Petrovskienė