Skaitmeninis konkursas „Įjunk Kalėdas“

2019 m. rugsėjo – gruodžio mėn. vyko Informacijos technologijų mokymo centro organizuotas respublikinis skaitmeninis konkursas „Įjunk Kalėdas!“.  Konkursas sulaukė iš viso 2007 skaitmeninių grafikos darbų, iš kurių į kitą etapą pateko tik 130 dalyvių darbų. Džiaugiamės ir sveikiname gimnazijos 2b klasės mokinę Dianą Platonovą, tapusią šio konkurso pirmojo etapo nugalėtoja ir patekusią į antrąjį turą.

2020 m. vasario 13 d. Diana Platonova ir informatikos mokytoja M. Gučienė buvo pakviestos į respublikinio skaitmeninio konkurso „Įjunk Kalėdas!“ pirmojo etapo nugalėtojų diplomų įteikimo renginį, kuris vyko Ugdymo plėtotės centre Vilniuje.

Nugalėtojų apdovanojimo ceremoniją iškilmingai  pradėjo ITMC direktorė S. Vaicekauskienė. Diplomus ir dovanėles nugalėtojams bei jų mokytojams  įteikė konkurso komisijos pirmininkas, Vytauto Didžiojo universiteto Kultūrų studijų katedros dėstytojas doc. dr. Arūnas Vaicekauskas.

Informatikos mokytoja M. Gučienė