Sinchroninės dėstytojų pamokos gimnazistams

Gruodžio 8 d. II b gimnazijos klasės mokiniai dalyvavo sinchroninėje pamokoje tema „Cheminės medžiagos aplink mus“.  Jos metu VGTU docentas Dainius Paliulis pateikė daug įdomios informacijos apie mūsų aplinkoje esančias chemines medžiagas, pateikė pavyzdžių, kokie pavojai slypi kosmetikoje, plastikuose, statybinėse medžiagose.

Gruodžio 17 d. VGTU matematinės statistikos katedros  docentė  Svetlana Danilenko  gimnazijos III–IV klasių mokiniams vedė dvi sinchronines matematikos pamokas tema ,,Kombinatorika. Gretiniai, kėliniai, deriniai“. Dėstytoja mokė iš užduočių srauto išskirti gretinius, kėlinius ir derinius pagal jiems būdingus požymius bei spręsti uždavinius taikant kombinatorikos formules.

Šiomis pamokomis siekiama skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, plėsti akiratį, sudominti mokslo naujovėmis, ugdyti smalsumą.