Rusų kalbos projektas „A. Puškinas ir Lietuva“

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 2b klasės mokiniai ir Adutiškio pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinai vykdė  bendrą projektą „A. Puškinas ir Lietuva“.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 2b klasės mokiniai ir Adutiškio pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinai vykdė  bendrą projektą „A. Puškinas ir Lietuva“, skirtą  poeto 220-osioms gimimo metinėms. Projekto metu mokiniai susipažino su A. Puškino biografija ir kūryba, sužinojo, kas sieja poetą su Lietuva, vyko į A. Puškino muziejų Vilniuje.

Kovo 4 d. mokiniai dalyvavo netradicinėje baigiamojoje pamokoje, kuri vyko Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje. Mokiniai pasakojo apie ekskursiją į Vilnių, deklamavo eilėraščius, nagrinėjo A. Puškino biografijos faktus, dirbo grupėse ir žaidė interaktyvų žaidimą – atsakinėdami į klausimus galėjo pasitikrinti, ką jie žino apie A. Puškiną.

Mokiniai teigiamai atsiliepė ir apie projektą, ir apie pamoką: „Sužinojau daug įdomių faktų“, „Patiko ekskursija, skaidrės, žaidimas“, „Buvo smagu“, „Patiko A. Puškino eilėraščiai“. Projektas buvo naudingas – mokiniai įgijo naujų žinių, lavino kalbėjimo įgūdžius, be to, vyko gražus mokinių bendravimas ir bendradarbiavimas.

Adutiškio rusų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Grigel,

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė Danuta Voitechovič