Rudeninė tvarkymosi akcija gimnazijos „Svajonių parke“

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos ekologinis klubas ,,Žuvėdra“ spalio mėnesį visus 5–8 klasių mokinius, mokytojus bei kitus darbuotojus kvietė dalyvauti rudeninėje akcijoje ir sutvarkyti mokyklos (Lentupio g. 32) „Svajonių parko“ teritoriją.

Dėkojame visiems, kurie palaikė ekologinio klubo „Žuvėdra“ iniciatyvą, buvo neabejingi ir dalyvavo akcijoje. Džiugu, kad kartu dirbdami 5a ir 5b, visų 6 ir 7 klasių bei 8c klasių mokiniai, jų klasių vadovai bei mokytojai ne tik grėbė lapus, rinko sudžiūvusias šakas, bet ir apžiūrėjo medelius, mokėsi prižiūrėti želdinius, kalbėjosi apie medžio svarbą žmogaus gyvenime. Ši akcija buvo puiki proga sutvarkyti ir pagražinti gamtą, pabūti kartu.

Džiaugiamės, kad ekologinio klubo „Žuvėdra“ idėja virto realybe ir kartu sutvarkėme mokyklos gamtos kampelį, kuriame malonu pasivaikščioti, vesti pamokas bei grožėtis gamta.

Ekologinio klubo ,,Žuvėdra“ vadovė Oksana Gončarova