Respublikinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapas

Vasario 1 d., šeštadienį, Lietuvos aukštosiose mokyklose: Kauno technologijos, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus universitetuose, Panevėžio ir Utenos kolegijose vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapas.

Uždavinius sprendė 233 jauniai (9-10 kl. mokiniai) ir 205 kolegos (11-12 kl. mokiniai). Šiais metais į konkurso „Bebras“ II etapą, vykusį Utenos kolegijoje, buvo pakviesta net 10 Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 9-12 klasių mokinių, geriausiai sprendusių uždavinius I etape.

DominykasAvinas1b gimn.kl.
DovydasČepas1b gimn. kl.
MotiejusDiska1b gimn. kl.
EliotasBartkevičius1b gimn. kl.
KanstantinasPiatrashka2b gimn. kl.
EdvinasUlozas3b gimn. kl
ArtiomGarbul1a gimn. kl.
DominykasGuiga4a gimn. kl.
DianaMažeikaitė4b gimn. kl.
JoanaGančėriūtė1b gimn. kl.

Vasario 1 dieną į Utenos kolegiją atvyko 66 moksleiviai iš Utenos miesto ir kitų netoli esančių gimnazijų. Visi konkurso dalyviai buvo skirstomi į dvi grupes – 9-10 kl. (jauniai) ir 11-12 kl. (kolegos). Gimnazistai numatytu laiku turėjo prisijungti prie varžybų lauko ir spręsti konkurso užduotis.

Kol vieni sprendė užduotis, kiti leido laiką prasmingai – įsitraukė į išmaniųjų technologijų veiklas.

Šiais metais konkurso „Bebras“ rezultatai mus labai nudžiugino! Jaunių grupėje respublikos nugalėtoju tapo 1a gimnazijos klasės mokinys Artiom Garbul, jis iškovojo trečiąją prizinę vietą respublikoje (surinko 193 taškus).

2b gimnazijos klasės mokinys Kanstantinas Piatrashka gavo diplomą ir simbolinę dovanėlę, nes geriausiai sprendė uždavinius tarp dešimtų klasių mokinių Utenos kolegijoje.

Nuoširdžiai sveikiname konkurso prizininką Artiomą Garbulį ir  geriausiai Utenos kolegijoje pasirodžiusį Kanstantiną Piatrašką! Taip pat dėkojame visiems mokiniams, dalyvavusiems konkurse! Jūs esate šaunūs! Linkime tobulėti, pasitikėti savo jėgomis ir turėti noro išbandyti save.

Informatikos mokytoja Marija Gučienė

Nuotraukos autorės ir mokytojo Virgilijaus Cicėno