Rajono etapo olimpiadų ir konkursų laimėtojai

Paaiškėjo dar kelių rajono etapo olimpiadų laimėtojai.

Turime net kelis Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapo nugalėtojus.

Sveikiname Austėją Stunžėnaitę, I klasės mokinę, užėmusią pirmąją vietą, Akvilę Fomčenkovaitę, IV klasės mokinę, užėmusią antrąją vietą, bei Justiną Simonaitę,  I klasės mokinę, užėmusią trečiąją vietą.

Džiaugiamės nemažu būriu lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams savivaldybės etapo prizininkų.

Sveikiname Dagnę Maslianikaitę, IV klasės mokinę, užėmusią antrąją vietą, Ievą Povilėnaitę, I klasės mokinę, užėmusią antrąją vietą, Rūtą Vilkuotytę, II klasės mokinę, užėmusią antrąją vietą, bei Liną Dervinį, III klasės mokinį, užėmusį trečiąją vietą.

Gimnazijos mokinius lydėjo sėkmė ir Lietuvos mokinių muzikos olimpiados antrajame etape.

Sveikiname Ediliją  Činčikaitę, II klasės mokinę, užėmusią trečiąją vietą, bei Dagnę Maslianikaitę, IV klasės mokinę, užėmusią trečiąją vietą.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapo nugalėtojų sąraše yra ir mūsų gimnazijos mokinių.

Sveikiname Agnetą Gaidytę,  7 klasės mokinę, užėmusią pirmąją vietą, bei Vilių Nekraševičių,  5 klasės mokinį, užėmusį antrąją vietą.

Smagu, kad gimnazijos mokiniams sekėsi Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados  rajono etape.

Sveikiname Artiomą Garbul, III klasės mokinį, užėmusį pirmąją vietą, Akvilę Vilkavickaitę, II klasės mokinę, užėmusią trečiąją vietą.

Jau paaiškėjo dailės olimpiados rajono etapo rezultatai. Sveikiname Gustę Kujalytę, II klasės mokinę, užėmusią trečiąją vietą.

Džiaugiamės Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajono etapo laimėtojais.

Sveikiname Dagnę Maslianikaitę, IV klasės mokinę, užėmusią antrąją vietą, bei Liną Dervinį, III klasės mokinį, užėmusį trečiąją vietą.

Turime net tris Lietuvos 5–8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados rajono etapo laimėtojus.

Sveikiname Elzę Lenardaitę,  8 klasės mokinę, Nedą Nekrašą, 5 klasės mokinį, Igną Razmį,  6 klasės mokinį, užėmusius trečiąją vietą.

Paskelbti XV Lietuvos 5–8 klaslų biologijos olimpiados rajono etapo laimėtojai. Smagu, kad galime pasveikinti net keturis nugalėtojus.

Sveikiname Šarūną Kleinį, 7 klasės mokinį, užėmusį pirmąją vietą, Nedą Nekrašą, 5 klasės mokinį, Augustiną Slabadą, 6 klasės mokinį, užėmusius antrąją vietą, Eglę Pociūtę, 6 klasės mokinę, užėmusią trečiąją vietą.

Visiems linkime sėkmės ir ryžto dalyvaujant kituose konkursuose, olimpiadose bei įvairiuose renginiuose.