Projekto „Kartu“ pirmasis renginys

Šiandien gimnazijoje pradėtas vykdyti Laisvės TV inicijuotas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamas projektas „Kartu“.

Į pirmąjį susitikimą atvyko buvęs karininkas, dabar pramogų verslo atstovas Rolandas Valaitis. Svečias dvi valandas su devintokais kalbėjo apie sėkmę, profesijos pasirinkimą, galimybę ją keisti. Laikas prabėgo nepastebimai, nes Rolandas puikiai valdo auditoriją, geba sudominti jauną žmogų. Mokiniai džiaugiasi turėję galimybę dalyvauti susitikime.

„Šį patirtis bus neužmirštama, labai įdomu ir naudinga, lektorius išties nuostabus! Visi esame sužavėti. Labai ačiū gimnazijai už suteiktą galimybę susipažinti su tokiu nuostabiu žmogumi! Tos dvi valandos praėjo labai greitai, tikiuosi, tokiu susitikimų bus dar labai daug!“ (Silvija)

„Paskaita buvo pamokanti. Manau, kiekvienas iš mūsų sužinojo daug daugiau apie tolimesnius gyvenimo etapus, kad bus sunku, bet be sunkaus darbo sėkmė neateis, pasibeldusi į duris. Tokie žmonės, tokios paskaitos tikrai mums reikalingos.“ (Emilija)

„Paskaita labai įdomi ir pamokanti, svečias davė gerų patarimų. Sužinojome, kaip būna gyvenime ir ką reikia daryti. Buvo naudinga.“ (Rugilė)

„Susitikimas labai patiko! Sužinojau daug naujų dalykų, tad tuščiomis tikrai neišėjau. Lektorius labai puikus, be galo įdomiai pasakojo bei sudomino.“ (Justė)