Olimpiadų ir konkursų laimėtojai

Paaiškėjo dar daugiau konkursų ir olimpiadų nugalėtojų. Anglų kalbos konkurso 9-10 kl. mokiniams rajoninio etapo laimėtojai yra 2 kl. mokiniai Agnė Semėnaitė ir Džiugas Aleksandravičius. Jie iškovojo garbingą 3 vietą.

Gimnazijos mokinius sėkmė lydėjo ir biologijos olimpiados rajoniniame etape: 4 kl. mokinė Gabija Lazdinytė užėmė 2 vietą, o 3 kl. mokinė Žemyna Kazlauskytė – 3 vietą.

Džiugu, kad rajoniniame matematikos olimpiados etape 1 vietą ir teisę dalyvauti respublikinėje olimpiadoje iškovojo 4 kl. mokinė Diana Mažeikaitė.

Lietuvių kalbos ir literatūros 9-10 klasių rajoninio etapo olimpiados laimėtoja – 2 kl. mokinė Dagnė Maslianikaitė (2 vieta).

Rajoninėje chemijos olimpiadoje neskirtos prizinės vietos dėl per mažo visų dalyvių surinktų taškų skaičiaus. Padėkos raštai įteikti daugiausiai taškų surinkusiems mokiniams. Tarp jų ir mūsų gimnazistai Linas Dervinis (1 kl.) ir Kanstantinas Piatrashka (2 kl.).

Sveikiname laimėtojus ir visus dalyvavusius olimpiadose ir konkursuose, linkime ir toliau siekti aukštų rezultatų, tobulėti, ieškoti ir niekada nesustoti.