Mokytojų diena gimnazijoje

Mokytojų diena švenčiama tokiu gražiu laiku – akį džiugina įvairiaspalviai vėjo plaikstomi lapai, sodriais žiedais darželiuose dar šypsosi gėlės, o saulutė siunčia tokius kaitrius spindulius, lyg būtų vasaros vidurys. Mokyklos šią dieną taip pat nušvinta nuo sveikinimų, linkėjimų, margaspalvių žiedų.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje šiandien buvo neįprasta diena – visus džiugino šventinis šurmulys klasėse, nes mokiniai panoro pakeisti mokytojus ir leisti jiems stebėti jų vedamas pamokas. Mokytojai sulaukė dėmesio ir iš rajono vadovų – įteiktos padėkos, nominacijos, dovanėlės. Maloniai nuteikė nuoširdus abiturientų sveikinimas – jie jau spėjo pajusti, kiek daug telpa žodyje „Mokytojas“. Mokinio nupieštas piešinėlis, ištartas žodis, tėvų atsiųstas sveikinimas – tai yra didžiausia padėka ir įvertinimas, neįkainojamas turtas. Dėkojame visiems už parodytą dėmesį ir kviečiame pasigrožėti šventinės dienos akimirkomis, užfiksuotomis mokytojo V. Cicėno.