Mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“

Š. m. vasario 28 d. vyko bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“. Šio konkurso tikslai – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų, narkomanijos, smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką, skatinti mokinių, mokytojų, tėvų ir teisinių institucijų bendradarbiavimą. Labai džiugu, kad Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos jaunųjų policijos rėmėjų būrelio atstovai (Fausta Kurcevičiūtė, Diana Naruškevič, Ugnė Ridikaitė, Dominykas Avinas, Patrikas Kerulis) dalyvavo konkurso pirmajame etape ir iškovojo garbingą antrąją vietą. Sveikiname jaunuosius teisės žinovus ir linkime toliau gilintis į šią sritį ir siekti dar aukštesnių rezultatų.

Jaunųjų policijos rėmėjų būrelio koordinatorė Loreta Alionienė