Meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

Vasario 29 d. Molėtuose vyko regioninis meninio skaitymo konkurso etapas.

Vasario 29 d. Molėtuose vyko regioninis meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo Anykščių, Zarasų, Utenos, Ukmergės, Rokiškio, Molėtų, Švenčionių rajonų bei Visagino miesto skaitovai. Tai buvo tikra meninio žodžio šventė – mokiniai jausmingai perteikė skaitomų tekstų nuotaiką ir pradžiugino ne vieno žiūrovo širdį. Nebijoti, jaustis laisvai scenoje mokinius konkurso pradžioje nuteikė vertinimo komisijos pirmininkė dr. Danutė Vaigauskaitė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros vedėja. Džiugu, kad regioniniame konkurse dalyvavę Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 1b klasės mokiniai (Akvilė Bučelytė, Dovydas Čepas, Joana Gančėriūtė, Emilija Guiskaja, Patrikas Kerulis, Gabija Maskoliūnaitė, Laura Palikšaitė, Silvija Sinytė, Sandra Ždanaitė), parengę meninę kompoziciją „Lietaus daina“ (mokytojos R. Grigonienė ir L. Juodagalvienė), laimėjo antrąją vietą ir buvo apdovanoti konkurso rėmėjų prizais ir padėkomis.

Gera buvo dalyvauti šventėje, kur kiekvienas dalyvis, net ir nelaimėjęs prizinės vietos, ir jo mokytojas buvo pastebėtas, įvertintas, pasidžiaugta, kad puoselėjamas lietuviškas žodis. Sveikiname gimnazijos meninio žodžio mylėtojus su pergale ir linkime jiems neprarasti noro skaityti poeziją, teikti kitiems džiaugsmą.