Laisvės TV inicijuoto projekto „Kartu“ veikla

Šiandien gimnazijoje vyko Laisvės TV inicijuoto projekto „Kartu“ veikla – 1a ir 1b klasių mokiniai turėjo puikią progą susitikti su projekto GRL PWR įkūrėja, lektore Egle Žiūkaite-Kislovski. Viešnia su devintokais kalbėjo prasmingų santykių kūrimo tema. Mokiniai nuoširdžiai džiaugiasi turėję galimybę dalyvauti susitikime.

„Šiandien turėjau galimybę išgirsti Eglės paskaitą apie bendravimą – tai buvo nuostabi paskaita! Sužinojau labai daug naudingos informacijos! Pati Eglė buvo nereali, kalbėjo labai įdomiai ir laikas neprailgo! Labai džiaugiuosi, kad buvo tokia galimybė, tikiuosi, tokių susitikimų bus dar ne vienas!“ (Silvija).

„Paskaita buvo labai įdomi ir informatyvi, dauguma susirinkusių dalyvavo labai aktyviai. Bendrauti su lektore buvo labai paprasta ir jauku. Buvo pateikta daug informacijos, atlikom nemažai praktinių pratimų. Labai dėkoju už galimybę dalyvauti šioje paskaitoje“ (Gabija Marija).

„Susitikimas buvo labai šiltas ir įdomus. Jo metu aš sužinojau daug naujų dalykų apie santykius ir jų naudą gyvenime. Labai smagu, kad turime tokią galimybę ir, tikiuosi, tokių susitikimų bus dar ne vienas“ (Vakarė).

Nuotraukos mokytojo Virgilijaus Cicėno