Laisvės TV inicijuoto projekto „Kartu“ veikla

Spalio 21 d. grupė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinių turėjo nuostabią galimybę dalyvauti projekto „Kartu“ veikloje – jų laukė dar vienas įdomus susitikimas su istorike, aktyvia visuomenininke ir LRT laidos „Vardan tos“ vedėja Luka Lesauskaite.

Susitikimo metu diskutavome, kas yra bendruomenė, kaip kiekvienas iš mūsų gali tapti aktyviu visuomeninėje veikloje ir prisidėti prie teigiamų pokyčių. Dirbdami grupelėse galėjome praktiškai pajausti bendrumą, identifikuoti problemas, ieškoti sprendimų, kurti ir puoselėti bendruomeniškumą mokykloje. Buvo labai įdomu išklausyti ir aptarti kiekvienos grupelės įvardytas problemas, diskutuoti apie sprendimo būdus, pasidalinti įžvalgomis ir teigiamomis emocijomis. „Nė vienas žmogus nėra tarsi atskira sala“, – rašė anglų rašytojas Džonas Donas. Svarbiausias bendruomenės elementas yra žmonės, turintys bendrų interesų. Tokie renginiai padeda suburti visus bendrai veiklai, skatina norą tobulėti, kurti.

Dėkojame Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos administracijai ir Mokinių tarybai už galimybę gyvai dalyvauti susitikime, semtis žinių ir patirties, o Lukai Lesauskaitei už puikiai organizuotą veiklą, naudingas žinias ir patirtį.

Gabija Maskoliūnaitė, III b kl.