Kūrybiškumo pamoka

Gruodžio 10 d. grupė III gimnazijos klasių mokinių dalyvavo kūrybiškumo pamokoje, kurią vedė aktorius, grupės  „120” narys, o dabar ir SMK dėstytojas, ir jaunimo judėjimo ,,VIBELIFT” ambasadorius Dovydas  Laukys ir VIBELIFT ambasadorius Vilius Popendikis. Projekto vadovas Dovydas teigė, kad, dirbdamas ir visą laiką būdamas apsuptas jaunų žmonių, suprato, kad visi žmonės yra talentingi. Kiekvienas sutiktas individas yra gabus kokioje nors srityje – vieni pažengę labiau, kiti mažiau. Lietuvoje yra daugybė įdomių jaunų žmonių, tik kartais mes to nepastebime. Lektorių teigimu, yra didelis noras padėti jauniems žmonėms surasti gyvenimo prasmę, įkvėpti juos didesniems dalykams. Ypatingą dėmesį lektoriai skyrė kūrybiškumo ugdymui, rėmėsi garsių žmonių patirtimi, pateikė patarimų, kaip ugdyti kūrybiškumą.

Apibendrindami pamoką Dovydas ir Vilius pabrėžė, kad kūrybiška asmenybė pasižymi išlavintu intelektu bei tokiais charakterio bruožais ir sugebėjimais, kurie jam padeda tikslingai sisteminti gautą informaciją, kurti nestandartinius sprendimus net ir kasdieninėje aplinkoje ar, priešingai, krizinėse ir labai įtemptose situacijose.

Karjeros ugdymo koordinatorė A. Abramovičienė