Kalėdinės Jaunųjų miško bičiulių protų kovos

Šaltos gruodžio dienos daugelį priverčia likti namuose. Ic klasės mokinės Aistė ir Brigita Miloševičiūtės, Ieva Povilėnaitė, Akvilė Sinkevičiūtė, Augustė Ivanova (komandos „Žuvėdra“ kapitonė) ir Justina Simonaitė gruodžio 20 d., nepaisydamos žvarboko oro, nutarė laiką praleisti naudingai – dalyvavo kalėdinėse Jaunųjų miško bičiulių (JMB) protų kovose. Džiugu, kad jų pasiryžimas ir noras dalyvauti neliko nepastebėtas – laimėta garbinga 2-oji vieta. Protų kovose dalyvavo  17 JMB komandų iš visos Lietuvos.

Stengtis laimėti buvo ne tik smagu, bet ir naudinga, nes merginos ekologiniam klubui „Žuvėdra“ (vadovė biologijos mokytoja Oksana Gončarova) iškovojo nuostabų prizą – 200 eurų vertės kelionę! Mokinės be galo džiaugiasi savo pasiekimais ir jau svajoja apie išvyką.

Justina Simonaite ir Augustė Ivanova, Ic kl.