Jaunojo pasieniečio būreliui – 15!

„Baltą žiemą, 2005 metų gruodžio 21 dieną, Adutiškio vidurinėje mokykloje „gimė“ Jaunojo pasieniečio būrelis. Žiema šalta tik tiems, kas neturi šiltų prisiminimų“, – šiais žodžiais virtualioje aplinkoje buvo pradėtas renginys, skirtas Jaunojo pasieniečio būrelio gimtadieniui.

Gimtadienio šventėje dalyvavo ir daug gražių žodžių  bei linkėjimų tarė VSAT prie LR VRM Prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas, Jaunojo pasieniečio būrelio veiklos koordinatorius Marius Zemenskas, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės vadas pulkininkas Darius Škarnulis, Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius, Pasieniečių mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas, VSAT prie LR VRM Vilniaus pasienio rinktinės vyresnioji specialistė Jolanta Vaickuvienė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktorė Rima Razmienė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Algirdas Uziala.

Džiugu buvo šventėje pamatyti Mildą Stūglienę, Aurelijų Kirilovą, Algirdą Andrulionį. Tik šių entuziastingų ir ryžtingų  žmonių dėka atsirado Jaunojo pasieniečio būrelis. O kaipgi be pirmųjų Jaunojo pasieniečio būrelio narių? Vytautas, Mykolas ir Erika dalijosi savo prisiminimais ir didžiavosi, kad buvo jaunieji  pasieniečiai! Drąsa, pasiaukojimas ar tiesiog auka yra patys nuostabiausi ir gražiausi dalykai, kuriuos žmogus šioje žemėje gali padaryti. Kiekvienas iš mūsų dalyvauja kurdamas bendrą gėrį, teisingesnį, geresnį pasaulį.

Dėkoju visiems, kurie padėjo organizuoti šventę!

Dėkoju už buvimą kartu!

                                                        JPB vadovė Larisa Ustinavičienė