IV gimnazijos klasių mokiniams baigėsi 1-asis pusmetis

Šiandien, sausio 26 d., į aktų salę aptarti 1-ojo pusmečio rezultatų rinkosi abiturientai. Gimnazijos direktorė Rima Razmienė ir direktoriaus pavaduotoja Daiva Jasiulionienė apibendrino pusmečio pažangumo ir lankomumo rezultatus, palygino juos su praėjusių mokslo metų to paties laikotarpio rezultatais – yra kuo pasidžiaugti, bet reikia dar daug kur ir pasitempti.

Direktorė pasveikino mokslo pirmūnus – puikiai besimokantį Kanstantiną Piatrashką, pusmetį labai gerais pažymiais baigusius mokinius – Korneliją Gučaitę, Dagnę Maslianikaitę ir Dominyką Stunžėną. Neliko nepastebėti ir mokiniai, kurie padarė pažangą – Donatas Pošiūnas, Karina Dalgedaitė ir Gabrielė Misiūnaitė. Taip pat pasveikintas abiturientas Gediminas Ježauskas, kuris per visą pusmetį nepraleido nei vienos pamokos! Lankomumas daro nemažą įtaką ir mokymosi pasiekimams.

Liko pusmetis iki abitūros egzaminų! Linkime jį praleisti prasmingai ir ateityje rasti veiklą, kuri teiktų džiaugsmo, skatintų tobulėti!