Išvyka į Mykolo Romerio universitetą ir Vilniaus kolegiją

Gruodžio 17 d. IV c gimnazijos klasės mokiniai su klasės vadove Loreta Chaleckiene lankėsi Vilniaus kolegijos Verslo ir vadybos fakultete. Turizmo katedros lektorė Jolita Viarakojienė mokiniams pristatė Turizmo vadybos ir Viešbučių ir restoranų verslo studijų programas, o Vadybos katedros vedėja, lektorė Dalia Karlaitė – Organizacijų vadybos studijų programos ypatumus. Gimnazistai sužinojo apie išskirtinę Kūrybiškumo ir verslo inovacijų studijų programą, vykdomą kartu su Portugalijos politechnikos institutu ir Estijos verslininkystės taikomųjų mokslų universitetu. Mokymų ir bendradarbiavimo plėtros skyriaus vedėja Laima Paraukienė  mokiniams organizavo praktinius kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus.

Vėliau vykome į Mykolo Romerio universitetą. Priėmimo skyriaus vadovas Saulius Bugailiškis išsamiai pristatė studijų programas, atsakė į gimnazistų klausimus. Mokiniai aplankė jaukias universiteto ugdymo erdves. Ši išvyka padėjo mokiniams atsakyti į klausimus: „Galiu? Noriu? Reikia?“

Karjeros koordinatorė A. Abramovičienė