Iššūkis sporto žvaigždei

Nors šalyje karantinas, Lietuvos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti projekte „Iššūkis sporto žvaigždei“, siųsti įrašytą 1 minutės trukmės vaizdo įrašą bei parodyti, kodėl mokykla verta dalyvauti projekte. Džiugu, kad Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos atstovai pateko į Lietuvos mokyklų dvidešimtuką ir gavo progą Zoom platformoje susitikti su krepšininku Steponu Babrausku, mesti jam iššūkį.

Vasario 5 d. fizinio ugdymo mokytojas Karolis Builys ir 8c klasės mokinė Justina Simonaitė dalyvavo filmavime, kurį jau netrukus galėsime pamatyti visi. Sporto žvaigždei Steponui Babrauskui metėme nelengvą iššūkį – užmerktomis akimis pataikyti tritaškį metimą. Įsijungę „Sport1“ kanalą, kuris  transliuoja projekto „Iššūkis sporto žvaigždei“ reportažus,  išvysime, kaip sportininkui sekėsi įveikti Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinių mestą iššūkį.

Džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti įdomiame projekte, ir nekantraudami laukiame naujų veiklų.

Fizinio ugdymo mokytojas Karolis Builys,

8c klasės mokinė Justina Simonaitė