Išnaudok galimybę judėti!

Karantino metu svarbu, kad vaikai judėtų ir tai darytų kokybiškai. O bendradarbiaudami su sporto klubo ,,Liūto narvas“ treneriais, gimnazijos pedagogai padeda sukurti aplinką, kurioje vaikai galėtų būti fiziškai aktyvūs. Vasario 1 d. 4b, lavinamosios ir specialiosios klasių mokiniai dalyvavo sporto klubo vykdomame projekte ,,Išnaudok galimybę judėti“. Skambant linksmai muzikai, mokiniai energingai atliko trenerės Irinos Burokienės rodomus smagius pratimus.

Sporto užsiėmimas pralėkė kaip viena akimirka. Mokiniai ne tik aktyviai sportavo, bet ir įnirtingai kovojo dėl prizo – tam reikėjo kuo greičiau atsakyti į klausimą. Pirmasis teisingai atsakęs buvo 4b klasės mokinys Ugnius Vaiškūnas, kuris labai džiaugėsi laimėjęs sporto klubo marškinėlius.

Vaikų šypsenos rodė, kad sportuodami jie patiria judėjimo ir bendruomeniškumo džiaugsmą. Mokiniai entuziaztingai priėmė I. Burokienės kvietimą dar kartą susitikti ir pasportuoti.

Mokytojos E. Novikienė, I. Petrovskienė