Ekologinio klubo „Žuvėdra“ laimėjimas

Konkursą „Miško draugas“ inicijuoja VĮ Valstybinių miškų urėdija ir Aplinkos ministerija, o jį organizuoja VšĮ „Nepriklausomi projektai“.

Konkurso tikslas – išrinkti aktyviausiai miškosaugos idėjas tarp mokyklų, gyvenviečių bendruomenių propaguojančius jaunųjų miško bičiulių (toliau – JMB) būrelius, apibendrinti geriausią patirtį ir skleisti ją tarp kitų jaunųjų miško bičiulių būrelių, mokyklų, gamtos mylėtojų.

JMB konkurso „Miško draugas“ nugalėtojus renka vertinimo komisija, sudaryta iš VĮ Valstybinių miškų urėdijos, miškininkų, visuomeninių organizacijų atstovų.

Gruodžio 10 d. įvyko baigiamasis Jaunųjų miško bičiulių konkurso „Miško draugas“ renginys, kurio metu buvo apdovanoti visi laimėtojai ir aktyviausi JMB būreliai. Konkurse dalyvavo šeši Lietuvos mokyklų būreliai, kurių nariai visus metus aktyviai vykdė įvairiausias veiklas, susijusias su miškais bei aplinkos apsauga.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos ekologinis klubas ,,Žuvėdra“ pateikė ataskaitą konkurso rengėjams apie 2021 metais įvykdytą veiklą (praktinių darbų miškuose atlikimą, filmukų kūrimą apie JMB būrelio veiklą, akcijų organizavimą, dalyvavimą įvairiuose renginiuose, konkursuose ir kt. veiklą) ir surinkę 522 vertinimo balus laimėjo pirmąją vietą. Šis laimėjimas yra visos gimnazijos bendruomenės laimėjimas, nes daugumą veiklų vykdėme visi kartu ir tuo didžiuojamės.

Taip pat buvo paskelbti fotografijų konkurso „Lietuvos miškų grožis“ nugalėtojai, papildomą prizą laimėjo Ic klasės mokinė Justina Simonaitė. Trumpametražių filmų apie miškus konkurse prizą laimėjo 6b kl. mokinys Augustinas Slabada.

Jaunųjų miško bičiulių nuotraukų konkurso „Lietuvos miškų grožis“ visų dalyvių nuotraukos rasite čia: https://bit.ly/32zS0jr

Trumpametražių filmų apie miškus filmus rasite čia: https://bit.ly/3d5HUsn

Norime padėkoti  Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioniniam padaliniui už bendravimą, bendradarbiavimą ir ilgametę draugystę.

Ekologinio klubo ,,Žuvėdra“ vadovė Oksana Gončarova