Džiugina įrengtas sporto prietaisų aikštynas

Rugsėjis pakvietė visus sugrįžti į mokyklas, patirti pažinimo, atradimų džiaugsmą, kompensuoti tai, ką esame praradę karantino sąlygomis. Tik pasimokę nuotoliniu būdu supratome, kaip pasiilgstame bendravimo su klasės draugais, mokytojais, kaip trūksta tokių pamokų, kai gali diskutuoti gyvai, sportuoti kartu su kitais.

Sugrįžę į fizinio ugdymo pamokas, buvome maloniai nustebę: šalia stadiono pamatėme puikiai įrengtą sporto prietaisų aikštyną, gausybę įvairių treniruoklių. Netrukus juos išbandėme. Mokiniams labai patiko. Naujas sporto prietaisų aikštynas paįvairina pamokas, padaro jas įdomesnes, patrauklesnes, motyvuoja mokinius. Gera girdėti mokinių atsiliepimus, kaip įdomu čia treniruotis, kokį džiaugsmą patiria tai darydami. Visos Zigmo Žemaičio gimnazijos sporto bendruomenės vardu norime padėkoti Švenčionių rajono savivaldybei ir  Sporto centrui, inicijavusiems šį projektą. Atskirą padėką siunčiame Sporto rėmimo fondui, kuris šį projektą finansavo.

Fizinio ugdymo mokytojas Gintautas Šamšūra