Didžiuokimės savo šaknimis

Vasario 8–12 d. į nuotolines pamokas, skirtas Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, paminėti, pakvietėme Švenčionių kultūros centro pramoginės veiklos vadybininkę, renginių režisierę Jolantą Jurkuvėnienę.

Ji 1a, 2c, 3b ir 4c klasių mokiniams papasakojo apie Lietuvą ir Vilniaus įkūrimą. Mokiniai sužinojo, kad legenda apie Gedimino sapną ir Vilniaus įkūrimą – tai vienas populiariausių senosios Lietuvos pasakojimų, pirmąkart užrašytas Lietuvos metraščiuose apytikriai XVI a. III dešimtmetyje. Viešnia išraiškingai skaitė eiliuotą legendą „Gedimino sapnas“, pateikė vaikams įdomių klausimų ir užduočių.

Tegul tautiškumas ir patriotiškumas tampa mūsų gyvenimo dalimi. Juk MŪSŲ vaikai – tai mūsų ATEITIS. Kokias vertybes jiems įdiegsime – tokią ateitį turėsime. Tad didžiuokimės savo šaknimis!

Mokytojos metodininkės Rasa Štuikienė ir Vilma Subačienė