Didžiuojuosi, kad esu pavyzdys kitiems

„Didžiuojuosi, kad esu pavyzdys kitiems“,- sakė Eglė Turakevičiūtė, dėkodama Švenčionių rajono savivaldybės merui Rimantui Klipčiui, jo patarėjui Erikui Demidovui, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktorei Rimai Razmienei, visai bendruomenei už sveikinimus. O sveikinti yra už ką – pasaulio štangos spaudimo čempionate merginų jaunimo svorio kategorijoje iki 63 kg Eglė iškovojo aukso medalį. Prieš keletą metų baigusi Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnaziją Eglė pasirinko studijuoti lietuvių kalbą ir literatūrą, o šiuo metu čia atlieka pedagoginę praktiką. Pažinojusiems Eglę tai buvo kiek netikėta: juk ji ir sportas – du neatskiriami dalykai, dar būdama gimnazistė ji yra iškovojusi daug prizinių vietų.

Švenčionių rajono mero vardu Eglę Turakevičiūtę sveikindamas mero patarėjas Erikas Demidovas akcentavo, jog tai didžiulis laimėjimas – juk nėra lengva išspausti dvigubai didesnį nei savo svorį, linkėjo nepatirti traumų, nes sportininkui tai yra bene svarbiausias dalykas, o atkaklumo, ryžto Eglė turinti pakankamai. Gimnazijos direktorė Rima Razmienė džiaugėsi, kad ši ugdymo įstaiga į gyvenimą išleidžia daug energingų, atkakliai siekiančių užsibrėžtų tikslų žmonių. Gera, kai jie sugrįžta pasidalinti savo pasiekimais su mokytojais, mokiniais, tarsi pripažindami, kad tų laimėjimų pradžia yra čia, gimnazijoje. Direktorė išreiškė viltį, jog Eglė tolesnį savo gyvenimą sies su mokykla, juk čia taip reikalingi sąžiningi ir atkaklūs žmonės.

Nuotraukos mokytojo Virgilijaus Cicėno