Buvusių gimnazijos mokinių susitikimas

Vasario 28 d. .Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje vyko buvusių mokinių susitikimas.

Kasmet Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija sukviečia visus buvusius savo ugdytinius. Kartais jų būna tiek daug, kad sunkiai telpa salėje, kartais mažiau, bet visi ateina čia vedami noro susitikti, pabendrauti su draugais, mokytojais. Šiemet vasario 28 d. vėl visi rinkosi gimnazijos aktų salėje, kur jų laukė ne koncertas, o pamokos, kurias vedė buvę ir esami gimnazijos mokytojai.

Buvę mokiniai džiaugiasi galėję vėl atsidurti mokinio vietoje, ne pasyviai stebėti veiksmą, o jame dalyvauti. O to veiksmo užteko – reikėjo atlikti mankštą, išspręsti galvosūkius, sukurti dainą ir ją padainuoti ir atlikti daug kitų su ugdymo procesu susijusių darbų. Per pertraukas visi galėjo pasigėrėti ir buvusių, ir dabar besimokančių mokinių parengtais meniniais numeriais.

Dėkojame, kad nepamirštate savo gimnazijos, kad nuolat grįžtate jos aplankyti, susitinkate su auklėtojais, mokytojais, bendraklasiais.

Daugiau susitikimo akimirkų, užfiksuotų mokytojo Virgilijaus Cicėno ir buvusio gimnazijos mokinio Dariaus Jakubausko, galite pamatyti čia.