Baigėsi gimnazijos prezidento rinkimai

Pasibaigus pretendentų į Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos prezidentus rinkiminei agitacijai, 2021 m. kovo 9–10 dienomis vyko balsavimas. Iš balsavimo teisę turėjusių 557 5–8 ir I–IV gimn. kl. mokinių rinkimuose dalyvavo 243 (43,6%).

Balsavimo rezultatai:

Augustė Ivanova, 8c klasė – 32 (~13%)

Justina Simonaitė, 8c klasė – 192 (~79%)

Austėja Verikovskaitė, 8c klasė – 19    ~8%)

Sveikiname gimnazijos prezidente išrinktą Justiną Simonaitę ir linkime jai nebijoti iššūkių, naujovių, įsiklausyti į visų nuomones, priimti tinkamus sprendimus ir aktyviai atstovauti gimnazijai,  suburti bendraminčių komandą, nes vienas lauke – ne karys.

Dėkojame baigusiai kadenciją prezidentei Dagnei Maslianikaitei, kuri buvo tarsi švyturys, kurį matome net tamsiausią naktį. Dagnė greitai surado draugų – šalia jos atsidūrė tie, kam rūpi jauno žmogaus problemos, gimnazijos reikalai. Būti švyturiu nėra lengva, bet kai turi į ką atsiremti, gali ir kalnus nuversti. Net ir nepalankiu visiems karantino laikotarpiu Dagnė sugebėjo suburti visus pasikalbėti, pasidžiaugti nuveiktais darbais, ji įrodė, kad visada yra išeitis, tik jos reikia kantriai ieškoti. Linkime Dagnei sėkmės – tikime, kad čia buvo tik viena iš repeticijų prieš spektaklio premjerą.