Advento vakaronė netradicinėje erdvėje

Ramu taip širdžiai,
Taip jauku…
Laikai gerumą širdyje
Tarytum duoną rankoj… (V. Papaurėlienė)

Gerumo dvasia sklaidė šiandien Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje, ji sušildė visus, susirinkusius į Advento vakaronę netradicinėje erdvėje. Smagu, kad renginys, kuris kasmet tuo pačiu laiku sukviečia norinčius pabūti kartu, pamąstyti, susikaupti, kūrybinėse dirbtuvėse sukurti mažytį stebuklą, įvyko ir šiemet, didžiajai daliai veiklų persikėlus į virtualią erdvę. Stebuklu galima pavadinti jau vien tai, kad savo gimnazijos aktų salėje matėme garsų smuikininką Gediminą Dalinkevičių, pianistą Povilą Jaraminą, klausėmės jų atliekamų kūrinių, gražių palinkėjimų. Visai nesvarbu, kad tuo metu nebuvome šalia, mūsų mintys buvo ten, kiekvienas su savo šeimomis galėjome pasidžiaugti šia nuostabia švente.

Kita Advento vakaronės dalis – kūrybinės dirbtuvės, kurios jau neįsivaizduojamos be dailės mokytojos Jūratės Vitkauskienės idėjų. Ji papasakojo ir parodė, kaip galime pasipuošti namus, eglutę šventėms patys iš įvairiausių medžiagų, kurių kiekvienas rasime savo namuose. Visi kartu pasigaminome šventinio interjero detalių, kurios bus mielesnės už pačius brangiausius papuošalus.

Skleiskime gerumo dvasią kitiems, laukime gražiausių metų švenčių tikėdami, jog kitąmet susitikę galėsime apsikabinti.

Daugiau Advento šventės akimirkų, užfiksuotų mokytojo V. Cicėno,  galite rasti čia.