Projekto „Kartu“ veiklos

Rugsėjo 22 d. I-ų gimn. klasių mokiniai turėjo nuostabią galimybę dalyvauti projekto ,,Kartu“ veiklose – jų laukė pažintis su iliuzionistu Roku Bernatoniu. Susitikimas buvo kupinas juoko ir magijos. Rokas ne tik parodė iliuzijos triukų, bet ir atskleidė vieno iš jų paslaptį. Taip pat iliuzionistas kvietė mokinius padėti jam atlikti tam tikrus triukus bei smagiai pabendrauti. Antroje susitikimo dalyje nebeliko jokios įtampos – vyko nuoširdus bendravimas. Rokas paaiškino, kad iliuzija gali vyrauti ne tik magijos triukuose, bet ir socialiniuose tinkluose. Susėdę aktų salėje ratu dalyviai diskutavo šia tema, reiškė savo nuomonę. Susitikimo pabaigoje iliuzionistas pribloškė visus savo triuku su skaičiuotuvu: „Žmogus dažniausiai neatsimena tam tikrų datų savo gyvenime, jis atsimena akimirkas, todėl labai tikiuosi, kad ir jūs atsiminsite šią dieną bei šį triuką, pamatę galerijoje savo mobiliojo telefono skaičiuoklės nuotrauką.“

Susitikimo dalyvė Evelina sako, kad jai labai patiko, kaip iliuzionistas sugebėjo padaryti tikslią susitikimo datą: metus, mėnesį, dieną, bendravo kaip su draugais ir juokavo. Labai praskaidrino nuotaiką tokią šaltą ir apniukusią rudens dieną. Austėja žavėjosi Roko Bernatonio atliekamomis įvairiomis iliuzijomis, džiaugiasi išmokusi kai kuriuos triukus padaryti pati.

Nekantriai lauksime kitų šio įdomaus  Laisvės TV inicijuoto projekto „KARTU“ veiklų.

Justina Simonaitė, Ic kl.