Didžiuojamės olimpiadų, konkursų nugalėtojais

Šalyje paskelbtas karantinas, nuotolinis ugdymas iš esmės daug ką pakeitė, tačiau džiugu, kad ir šiais metais galime pasveikinti nemažai gimnazijos mokinių – rajono olimpiadų, konkursų laimėtojų. Didžiuojamės jumis ir linkime nepaleisti sėkmės paukštės, juk tam, kad ją sugautumėte, teko nemažai paplušėti. Siekite, kovokite ir laimėkite!

 

2020–2021 m.m. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinių rajoninių olimpiadų, konkursų rezultatai

Olimpiada ar kitas renginysMokinio vardas, pavardė, klasėUžimta vietaPastabos
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11/III gimnazijos kl.)Gabrielė Virbūnaitė, III kl.III
59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiadaDovydas Čepas, IIb kl.

Gytis Grigaravičius, IIIc kl.

Žemyna Kazlauskytė, IVb kl.

Deimantė Rakštelytė, IIIb kl.

 

II

II

III

III

Lietuvos mokinių muzikos olimpiadaEdilija Činčikaitė, Ia kl.

Dagnė Maslianikaitė, IIIc kl.

II

III

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadaLinas Dervinis, IIb kl.

Dagnė Maslianikaitė, IIIc kl.

Rūta Vikuotytė, Ia kl.

Gabija Čarapovičiūtė, IVa kl.

Evelina Kaušinytė, Ib kl.

Kanstantinas Piatrashka, IIIb kl.

II

II

II

III

III

III

53-ioji Lietuvos mokinių biologijos olimpiadaIeva Krupeninaitė, Ia kl.

Akvilė Fomčenkovaitė, III kl.

Dominykas Stunžėnas, III kl.

Žemyna Kazlauskytė, IVb kl.

II

I

III

II

Respublikinis anglų kalbos konkursas (9–10/I–II gimnazijos kl.)Sandra Ždanaitė, IIb kl.III
Lietuvos mokinių dailės olimpiadaMilana Čepulkovskytė, Ib kl.III
30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiadaDagnė Maslianikaitė, IIIc kl.

Linas Dervinis, IIb kl.

II

III

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursasUgnė Maslianikaitė, 6 kl.

Mantas Palažija, IIb kl.

Laura Palikšaitė, IIb kl.

Silvija Sinytė, IIb kl.

Goda Mamiūnaitė, 5 kl.

II

II

II

II

III

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadaRenata Sliesoraitytė, Ia kl.

Justė Jasiulianec, IVb kl.

Žemyna Kazlauskytė, IVb kl.

I

II

III

Lietuvos mokinių etnokultūros olimpiados regioniniame etape Renata Sliesoraitytė užėmė I vietą
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, savivaldybės etapas, 1–12 klasėsEmilijus Januševskij, Ia kl.

Arnas Maslianikas, III kl.

Mantas Palažija, IIb kl.

Ieva Povilėnaitė, 8 kl.

Edvinas Ulozas, IVb kl.

Maksim Dalgiada, IIIb kl.

Motiejus Diska, IIb kl.

Augustė Ivanova, 8 kl.

Adomas Lenardas, 5 kl.

Andrius Bakšys, 5 kl.

Dovydas Čepas, IIb kl.

Artiom Garbul, IIa kl.

Rimantas Grigianecas, 6 kl.

Eigintas Urbanavičius, Ia kl.

 

I

I

I

I

I

II

II

II

II

III

III

III

III

III

28-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada (10–11/II–III gimnazijos kl.)

Lietuvos miestų ir rajonų mokyklų 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada

Ernestas Turkinas, IIIb kl.

 

 

Gabrielė Gailiušaitė, 6 kl.

Adomas Lenardas, 5 kl.

Elzė Lenardaitė, 7 kl.

 

 

 

III

 

 

I

II

II