Kovas – paukščių mėnuo

Pavasaris – gamtos atgimimo metas. Pajutę pirmuosius pavasario ženklus, jam ruoštis suskubo ir paukščiai, kurie jau ieško sau tinkamų vietų perėti. Vieni suka lizdus medžių viršūnėse, o kiti dairosi inkilų. Gimnazijoje kiekvieną pavasarį vyksta akcija „Inkilai“, šiemet joje dalyvavo ir 5a klasės mokiniai. Jie kartu su tėveliais ir seneliais pagamino paukšteliams inkilų, pakabino juos medžiuose.

Mokiniai nekantriai laukia, kol inkilėliuose apsigyvens paukšteliai, ir tikisi, kad jie naujuose namuose jausis  saugūs ir laimingi. Ši akcija – gražus pavyzdys, kai meilė gamtai suburia visus bendrai veiklai.

Elzė Sažinaitė

Arminas Kerulis