2021 m.  nuo lapkričio 15 d. iki gruodžio 10 d. vyko 18-asis tarptautinis mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Keturias savaites trukusiame konkurse Lietuvoje dalyvavo net 32 107 mokinių. Netradicinius, abstraktaus ir loginio mąstymo bei  programavimo žinių reikalaujančius uždavinius sprendė net 45 mūsų gimnazijos  mokiniai. Visi dalyviai buvo apdovanoti konkurso iniciatorės prof. Valentinos Dagienės padėkomis.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai rajoniniame etape užėmė 1–3  vietas:

1. Karina Adamovičiūtė – I vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 47 vieta Lietuvoje (tarp 10 klasių mokinių).
  2. Artiom Garbul – I vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 387 vieta Lietuvoje (tarp 11 klasių mokinių).
  3. Edvinas Šabanas – II vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 330 vieta Lietuvoje (tarp 11 klasių mokinių).
  4. Emilis Januševskij – III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 479 vieta Lietuvoje (tarp 10 klasių mokinių).
  5. Mantas Palažija – III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 783 vieta Lietuvoje (tarp 11 klasių mokinių).
  6. Motėjus Diska – III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 783 vieta Lietuvoje (tarp 11 klasių mokinių).

Sveikiname laimėjusius, linkime jiems sėkmės!

Šiais metais geriausi 9–10 klasių mokiniai I etape surinkę 125 ir daugiau taškų bei 11–12 klasių mokiniai I etape surinkę 90 ir daugiau taškų buvo pakviesti į konkurso II etapą, kur varžėsi, spręsdami uždavinius:  287 JAUNIAI (šalies 9–10 klasės mokiniai) ir 269 KOLEGOS (šalies 11–12 klasės mokiniai). Vasario 5 d., šeštadienį, mokiniai jungėsi prie varžybų lauko lt.bebras.lt jiems paskirtu laiku ir 30 min. sprendė uždavinius. 17. 00 val. buvo paskelbti rezultatai, kurie mus labai pradžiugino!

Rezultatai iš konkurso varžybos sistemos

13.00 val. mokiniai dalyvavo virtualiame pokalbyje „IT karjeros perspektyvos. Ką galiu rinktis?“, išgirdo informaciją apie tai, kokios galimybės IT srityse laukia baigus mokyklą bei studijas, kur geriausia ir įdomiausia dirbti, ką siūlo geriausi darbdaviai IT ir inžinerijos srityse Lietuvoje bei kokių asmeninių savybių ir įgūdžių reikia ieškant IT karjeros galimybių sau Lietuvoje.

Parengė informatikos mokytoja Marija Gučienė