Sėkmė moksleivių tautodailės konkurse

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 3b klasės mokinės Justė Jasiulianec ir Žemyna Kazlauskytė savo tautodailės interpretacijas virtualiuoju būdu pristatė Nalšios muziejaus organizuotame rajoniniame konkurso „Sidabro vainikėlis“ etape.

2020-uosius metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Tautodailės metais. Gimnazijos etnokultūros būrelis „Etnoženklai“, vadovaujamas dailės mokytojos Jūratės Vitkauskienės, suplanavo nemažai veiklų šiai progai paminėti. Deja, pasikeitęs gyvenimas pakeitė kai kuriuos planus. Vis tik moksleivių tautodailės konkursas“, kuriam kruopščiai ruoštasi, įvyko nuotoliniu būdu. Gimnazijos 3b klasės mokinės Justė Jasiulianec ir Žemyna Kazlauskytė savo tautodailės interpretacijas virtualiuoju būdu pristatė Nalšios muziejaus organizuotame rajoniniame konkurso etape. Džiaugiamės ir sveikiname etnokultūra ir tautodaile besidominčias Justę ir Žemyną, kurių sukurti grafikos darbai pasiekė regioninį etapą Utenoje. Linkime ir toliau puoselėti meilę savo šaknims, etninei kultūrai, tautodailei ir tikime sėkme regioniniame etape.