Rugsėjo 1-osios šventė gimnazijoje

Rugsėjo 1-osios šventė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje šiemet kiek kitokia.

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai!

Rugsėjis… jau girdime jo artėjančių žingsnių aidą, kuris priverčia suspurdėti kiekvieno mokinio širdį, o labiausiai – pirmąkart žengiančio į mokyklą ir jau greitai ją paliksiančio… Pasitikime jį kartu.

Šiemet Rugsėjo 1-osios šventė kiek kitokia. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, atsižvelgdama į COVID-19 ligos epidemiologinę situaciją, rekomenduoja atsisakyti masinio šventės renginio. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje (Adutiškio g. 18 ir Lentupio g. 32) mokiniai laukiami 9.00 val. savo klasėse, kur šventinę pamoką ves klasių auklėtojai. Priešmokyklinio ugdymo grupės (Adutiškio g. 18) ir Adutiškio skyriaus (Postavų g. 36) mokiniai kviečiami 8. 00 val. Visų klasių mokiniai eina per jiems skirtus įėjimus (informaciją apie tai pateikia klasės auklėtojai).

Abiturientai po šios pamokos, 10.00 val., renkasi gimnazijos kieme, prie pagrindinio įėjimo, kur vyks šventiniai pokalbiai ir sveikinimai.

Organizatoriai