Rugsėjį pasitinkant

Pamažu atgyja vasarą šiek tiek nurimusi mokykla: vis dažniau varstomos durys, kabinetuose girdisi į klases sugrįžusių mokytojų balsai, vadovėlių ar tvarkaraščių pasiimti užsuka mokiniai. Juk Rugsėjo 1-oji visai čia pat. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos bendruomenė šiandien rinkosi į pirmąjį šių metų posėdį. Pasiklausius gimnazijos direktorės Rimos Razmienės sveikinimo, įkvepiančio padrąsinimo, palinkėjimo pamatyti ir išgirsti kiekvieną, kuriam esi reikalingas, gauti grįžtamąjį ryšį, nuolat tobulėti pačiam ir padėti tai daryti kitiems, gera vėl pasitikti naujus mokslo metus, kartu švęsti Mokslo ir žinių šventę.

Gaila, bet beveik kiekvienais metais tenka atsisveikinti su tais, kurių visas gyvenimas buvo susijęs su mokykla, kurie atidavė daug savo jėgų ir laiko mokiniams, jų tėvams, kolegoms. Ateina metas skirti daugiau laiko sau, šeimai, artimiesiems, pailsėti. Na, o kai kurių mokytojų gyvenimas pasisuka kita linkme ir jų laukia kitų mokyklų bendruomenės. Gimnazijos direktorė Rima Razmienė padėkojo kiekvienam, paliekančiam šią gimnaziją, akcentavo kiekvieno iš jų išskirtinius gebėjimus, asmenines savybes, subtiliai perteikė mintį, kaip gimnazijos bendruomenei trūks šių žmonių. Dėkojame dar kartą visiems ir linkime, kad Mokslo ir žinių diena jums visada būtų didžiulė šventė, kad buvę mokiniai ir kolegos džiugintų šypsenomis, telefono skambučiais, žinutėmis, kad niekada netrūktų artimųjų meilės ir šilumos.

Atsisveikinimo su gimnazijos bendruomenės nariais akimirkos užfiksuotos mokytojo Virgilijaus Cicėno