Projekto „Judink savo kūną“ veiklos

Aktyvumas – vienas svarbiausių gyvensenos veiksnių, stiprinančių fizinį pajėgumą, sveikatą ir didinančių gyvenimo įvairovę.

Žmonių su negalia fizinis aktyvumas yra labai mažas. Džiugu, kad Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos lavinamosios klasės mokiniai stengiasi visapusiškai dalyvauti visuomenės gyvenime, yra fiziškai aktyvūs ne tik pamokų metu, bet ir laisvalaikį leidžia aktyviai. Siekdami sustiprinti savo sveikatą, lavinamosios klasės mokiniai dalyvauja sporto klubo „Liūto narvas“ vykdomame projekte „Judink savo kūną“, kuris finansuojamas pagal Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą.

Vykdomos veiklos pagerino vaikų su negalia gyvenimo kokybę, praturtino jų pasaulėžiūrą. Reguliariai (du kartus per savaitę Zoom aplinkoje) sportuodami, jie ne tik sustiprino raumenis, pagerino lankstumą ir bendrą kūno sveikatą, bet ir išmoko naujų judesių.

Birželio 16 d., paskutinę mokslo metų dieną, lavinamosios klasės mokiniai praleido sportuodami lauke. Puikus oras, muzika ir judesys suteikė daug teigiamų emocijų.

Būkite ir išlikite fiziškai aktyvūs ir sveiki!

Ina Petrovskienė, Irina Burokienė