Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 21 d. nuaidėjo Paskutinis skambutis 77-ajai  Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos laidai. Toks nuostabus metas – dar tik pradeda žydėti alyvos, baltus nuometus išskleidusios ievos, išsprogę medžių lapai stebina skirtinga žaluma, darželiuose kaip išprotėjusios neranda vietos tulpės…  Simboliška, kad jaunoji karta į savarankišką gyvenimą žengia būtent tokiu gražiu laiku. Šiemet mokiniai galėjo pasidžiaugti švente gimnazijoje – ji vyko ne nuotoliniu būdu. Paskutinė pamoka, draugų palinkėjimai, šypsenos klasėse, Švenčionių rajono savivaldybės mero R. Klipčiaus, gimnazijos direktorės R. Razmienės, kitų svečių sveikinimai, įteiktos padėkos už labai gerus akademinius pasiekimus moksle, sporto bei meno srityse  gimnazijos stadione abiturientams suteikė daug džiaugsmo ir vilties, kad ir tolesnis etapas – egzaminai – bus įveiktas sėkmingai. Abiturientai šiais metais negalėjo švęsti Šimtadienio, todėl vienuoliktokai dalelę jo perkėlė į Paskutinio skambučio šventę – įteiktos nominacijos, dovanėlės, sukurta puiki šventinė nuotaika. Abiturientai dėkojo savo pirmosioms mokytojoms, visiems mokytojams, vadovams, o gimnazijai paliko puikią dovaną – pluoštą programinės literatūros, kurios taip reikia ruošiantis egzaminams. Trumpam sugrįžę į mokyklą ir pasidžiaugę ne tik kontaktiniu mokymusi, bet ir bendravimu, abiturientai ruošis brandos egzaminams. Linkime jiems sėkmės ir tikime, kad viskas bus gerai, jie įveiks ir šį iššūkį.

Daugiau Paskutinio skambučio šventės akimirkų, užfiksuotų mokytojo V. Cicėno, galite rasti čia.