Nuotraukų paroda „Mano lesyklėlė“

Gamtos ir žmogaus pamokų metu nagrinėjome temą „Į pagalbą paukščiams“, aptarėme, kokie sunkumai, išbandymai sparnuočių laukia žiemą. Taip pat diskutavome apie tai, kuo galima lesinti paukščius: lesalas turėtų būti kuo įvairesnis, kad paukščiai gautų visas būtiniausias medžiagas. Paukšteliams labiausiai patinka nelukštentos ir smulkios saulėgrąžos, o netinka kepintos ir sūdytos.

Mokytoja pasiūlė paruošti lesyklėlę sparnuočiams. Su pasiūlymu iškart sutikome, nes nemažai mūsų klasės mokinių lanko neformalųjį užsiėmimą „Gamtos tyrėjai ir saugotojai“, kurį veda mokytoja Lilija Rutkovskaja.
Mes manome, jog už tokį rūpestį paukšteliai mums tikrai padėkos gražiu čiulbėjimu pavasarį, o dabar galime žavėtis jais žvelgdami pro langą – regimas vaizdas kelia šypseną veide.

Rusnė Semaškaitė, 5a kl.

Filmuko autorė Geilė Galatiltytė, 5a kl.