Netradicinė integruota SĮ klasės pamoka

Integruota SĮ klasės pamoka „Fizinė veikla ir savarankiškumo ugdymas“ birželio 16 d. persikėlė iš gimnazijos patalpų į netradicinę ugdymo aplinką. Norėdami geriau įtvirtinti temą apie keleivinį transportą, jau 9 valandą buvome Švenčionėlių traukinių stoties perone. Savarankiškai įsigiję bilietus, traukiniu pajudėjome į Ignaliną. Daugelis šia transporto priemone vyko pirmą kartą, tad patyrė labai džiugių akimirkų, o pro traukinio langus grožėjosi nuostabiais gamtos vaizdais. Po ramios ir užburiančios kelionės, važiuojant link namų,  laukė mankštelė: lipome į Sirvėtos regioninio parko teritorijoje esantį apžvalgos bokštą, iš kurio atsiveria nuostabūs etnokultūrinio Didžiasalio kaimo vaizdai, Miškinio ežeras bei Švenčionių aukštumos. Toliau kelionė mus nuvedė prie Bėlio ežero, kur SĮ klasės mokiniai rungtyniavo, žaidė futbolą ir, žinoma, savarankiškai pasigamino pietus, pasišnekučiavo prie laužo.

Taip ir iškeliavome „į vasarą“ su gera nuotaika, naujomis patirtimis ir išgyvenimais.

SĮ klasės mokytojai T. Godlevskienė, A. Nekrašas