Netradicinė anglų kalbos pamoka bibliotekoje

,,Pamoka buvo įdomi ir naudinga, norėčiau daugiau tokių pamokų“,– tai mokinių atsiliepimai, kurių buvo sulaukta po netradicinės anglų kalbos pamokos, vykusios  rugsėjo 13 d. Švenčionių rajono viešojoje bibliotekoje.

Labai maloniai mus sutikusi šios įstaigos darbuotoja sugebėjo sudominti jaunuosius lankytojus  pasakodama apie bibliotekos darbą, siūlomas paslaugas ir, žinoma, knygas. Bet, ko gero, mokiniams labiausiai patiko pamokos pabaigoje organizuota viktorina-konkursas, nes laimėjo visi dalyviai. Na, o namų darbas buvo išsirinkti vieną iš bibliotekoje pristatytų paveikslų ir anglų kalba jį aprašyti.

Visų 6b klasės mokinių vardu norėtųsi nuoširdžiai padėkoti bibliotekos darbuotojoms už šiltą priėmimą, įdomų pasakojimą. Na, o geriausias šios veiklos įvertinimas – tai mokinio pasakyti žodžiai: ,,Ačiū, kad vedate mus į tokias nuostabias vietas“.

bty

Anglų kalbos mokytoja Svetlana Kraujalienė