Visos naujienos

Paroda „Studijos 2020“

Vasario 7 dieną 2-4 gimnazijos klasių mokiniai vyko į parodą „Studijos 2020“. „Internetas studijų programos neišrinks“ – tokiais žodžiais šiais metais pasitiko tarptautinė mokymosi, studijų

Mokomoji pažintinė išvyka

Vasario 5 dieną jaunojo pasieniečio ir „Teisė kiekvienam“ būrelių nariai vyko į pažintinę kelionę: aplankė VSAT oro uosto užkardą bei VSAT kinologijos centrą (Mickūnų miestas).

Olimpiadų ir konkursų laimėtojai

Paaiškėjo dar daugiau konkursų ir olimpiadų nugalėtojų. Anglų kalbos konkurso 9-10 kl. mokiniams rajoninio etapo laimėtojai yra 2 kl. mokiniai Agnė Semėnaitė ir Džiugas Aleksandravičius. Jie iškovojo garbingą 3 vietą.

Į gimnaziją sugrįžus

Sausio 27 dieną susitikti su 3-4 gimnazijos klasių mokiniais atvyko buvę mokiniai, dabar jau studentai: Mantas Povilėnas VGTU studijuoja statybos ir nekilnojamo turto vadybą, Urtė

Žygdarbiai suartina tautas

Sausio 27 dieną Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos 2b klasės mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos Rimos Grigonienės, susirinko Nalšios muziejuje  į netradicinę pamoką „Žygdarbiai suartina tautas“,

Žiemos fantazija 2019

Keturios mūsų gimnazijos 2b klasės mokinės (Diana Platonova, Karina Dalgedaitė, Kornelija Gučaitė ir Valerija Artemjeva), besidominčios kompiuterine grafika, animacija ir multimedijos technologijomis,  dalyvavo VŠĮ Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos kalėdinių ir naujamečių kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija“ ir yra apdovanotos diplomais.

Miglės ir Edvino sėkmės pamokos

Sausio 24 d. gimnazijoje lankęsi buvę mokiniai Edvinas Sinkevičius ir Miglė Šešplaukytė susitiko su gimnazistais. Edvinas, studijuojantis Vilniaus dailės akademijoje fotografiją, susitikimą pradėjo Vidmanto Balkūno žodžiais: „Jeigu fotografuodamas gaisrą veidu nejauti ugnies karščio, vadinasi, fotožurnalisto profesija yra ne tau“.

Raštingiausi gimnazistai

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje vyko Raštingiausio moksleivio konkursas. 1-2 ir 3-4 klasių mokiniai rašė diktantus ir savo amžiaus grupėse varžėsi, kurie taisyklingiausiai geba rašyti gimtąja